Rimado
  

Historie
Firma Roman Vlach je firmou rodinného typu. Vznikla v roce 1993. Zpočátku se zabývala obchodováním a zprostředkováním obchodu ve filmovém průmyslu.
V letech 1996 až 1999 firma provozovala "pc centrum", jehož cílem bylo umožnit široké veřejnosti přístup k počítačům v době, kdy ne každá rodina byla počítačově vybavena.
Od roku 2000 se firma začala věnovat výhradně internetovým projektům (tvorba firemních a soukromých prezentací, tvorba e-shopů) a kompletním internetovým službám (redakční a publikační systémy, webhosting, registrace domén, serverhosting aj). Cílem firmy je poskytnout klientovi kompletní internetové řešení.

Současnost
V současné době pro vás připravujeme společenský portál RIMADO, který vám přinese spoustu užitečných informací a zábavy. Spuštěn bude v březnu 2010. Prozatímní verze obsahuje několik dílčích portálů, do kterých se můžete zaregistrovat (Katalog firem , Dárky a zážitky) nebo můžete využít zajímavých informací z portálů adŚYSTEM, Dieta nebo Body-look.
Máte-li zájem být součástí našeho realizačního týmu nebo samostatně podnikat v oblasti internetových technologií, seznamte se s možností spolupráce v sekci Pracovní místa.

Vize
V oblasti kompletních internetových služeb a projektů je naším dlouhodobým cílem vytvoření mezinárodního multifunkčního portálu, který bude poskytovat široké a komplexní spektrum služeb v mnoha jazycích a který přispěje ke zvyšování všeobecné počítačové a internetové gramotnosti s možností každodenního informačního servisu, sebepropagace nebo nastartování vlastního podnikání na internetu.
Abychom vyhověli všem národním a regionálním specifikům, vytvoříme síť zástupců, jejichž prostřednictvím budeme komunikovat s veřejností v jednotlivých regionech. Tito zástupci se také budou podílet na tvorbě a správě tohoto portálu.

PRAVIDLA REGISTRACE

 
Copyright 1997 - 2018 All rights reserved, technology & design by RIMADO Czech Republic
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM.